European Union
  • log in
  • create an account

Rekrutacja zimowa - rok akademicki 2022/2023

switch registrations

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

News

Registration

Instrukcja dla kandydata

| Elżbieta Maksym

Utwórz konto

W prawym górnym rogu systemu znajduje się opcja utworzenia konta kandydata.

 

Utwórz konto

 

  1. Podaj swój adres e-mail, hasło i zaakceptuj zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
  2. Aktywuj konto za pomocą linka przesłanego na e-mail.

 

Uzupełnij dane

 

Uzupełnij dane w sekcji Moje konto / Formularze osobowe: podstawowe dane osobowe, adres i dane kontaktowe oraz wykształcenie.

 

 

Zapisz się na studia

 

Przejdź do oferty edukacyjnej i wybierz interesujący Cię kierunek, a następnie kliknij "Zapisz się".

 

 

Potwierdzeniem zapisu będzie komunikat:

 

 

Dokonaj opłaty rekrutacyjnej

 

Opłaty rekrutacyjnej można dokonać poprzez Przelewy24 po zalogowaniu się na swoje konto w zakładce Płatności.

 

Kierunki z egzaminem

 

W przypadku egzaminu kandydat zostanie poinformowany o jego terminie i miejscu poprzez wiadomość od komisji rekrutcyjnej.

 

Złóż dokumenty

 

Kandydat na studia II stopnia ma obowiązek, w terminie i formie wskazanymi w terminarzu danego kierunku studiów, złożyć następujące dokumenty:

 

  • Kwestionariusz osobowy wydrukowany z systemu rekrutacyjnego, uzupełniony i podpisany.
  • Kserokopia dyplomu ukończenia studiów poświadczona klauzulą: „Poświadczam zgodność z oryginałem” oraz z własnoręcznym i czytelnym podpisem kandydata.
  • Kserokopia indeksu - tylko w przypadku studiów II stopnia, na które kwalifikacja odbywa się na podstawie średniej oceny z przebiegu studiów; dotyczy absolwentów uczelni innych niż UMCS, poświadczona klauzulą: „Poświadczam zgodność z oryginałem” oraz z własnoręcznym i czytelnym podpisem kandydata.
  • Jedna fotografia (jak do dowodu osobistego, w rozmiarze 35x45 mm). Uwaga! W roku 2015 zmieniły się wymogi dotyczące sposobu wykonania fotografii: zdjęcie ma przedstawiać osobę w pozycji frontalnej, bez nakrycia głowy i okularów z ciemnymi szkłami, patrzącą na wprost z otwartymi oczami nieprzesłoniętymi włosami, z naturalnym wyrazem twarzy i zamkniętymi ustami. Ma też być wykonane na jednolitym jasnym tle, odwzorowywać naturalny kolor skóry, pokazywać wyraźnie oczy (zwłaszcza źrenice), obejmować wizerunek od wierzchołka głowy do górnej części barków, twarz powinna zajmować 70–80 % fotografii.

 

Miejsce i termin złożenia dokumentów podane są w opisie kierunku studiów.